Arcube-IR

SMART NAFUN 102 بازدید

دنبال کردن

این شرکت استعلامی ندارد

0 نقد و بررسی

امتیاز به این شرکت ( بررسی نشده )

SMART NAFUN

(0)

اطلاعات شرکت

درباره ما

بزرگترین ماموریت گروه هوشمندسازی
SMART NAFUN این است که بتوانیم با توجه به خواسته شما از تکنولوژی هوشمندسازی، بهترین ها را در اختیارتان قرار دهیم ودر نهایت ماموریت خود را در این زمینه با جامع عمل پوشاندن به رویاهای هوشمند شما با بالاترین کیفیت به پایان برسانیم.

 

خانه هوشمند اصفهان
  • شما می توانید از مشاوره مشاوران مجرب، با توجه به نیاز خودتان به هوشمندسازی بهره ببرید و همچنین طرح های مختلفی را در این زمینه به شما ارایه خواهیم کرد تا شما بتوانید انتخاب راحت تری داشته باشید.با سرشناس ترین و خوشنام ترین سازندگان و برندها و شرکت های معتبر در زمینه هوشمندسازی همکاری  می کنیم.
  • ما با سرشناس ترین و خوشنام ترین سازندگان و برندها و شرکت های معتبر در زمینه  هوشمندسازی همکاری  می کنیم.
  • ارایه ی قیمت های شفاف و پیشنهادات متناسب با نقدینگیه شما تا باعث کاهش نگرانی شما در این زمینه شویم.
  • ارایه خدمات پشتیبانی کمتر از 24 ساعت برای اینکه شما و زمان شما برای ما ارزشمند است.

 

و اما اینکه شما گروه ما را انتخاب می کنید حتما باید دارای دلایل قانع کننده باشد، بزرگترین شعار ما در این زمینه این است که ما به آنچه می گوییم ایمان داریم و تنها هدف ما جلب مشتری نیست بلکه حفظ آن با توجه به ارایه خدمات از لحاظ قیمت وکیفیت مطابق با ضوابط و شرایط فنی و تجاری ارزشمند تر است. در این زمینه می توانیم به چند نکته مهم اشاره کنیم:
مهم تر از همه اینکه ما به عنوان گروه هوشمندسازی نافون هوشمند دارای دانش و تجربه تخصصی در زمینه تاسیسات الکتریکی و هم چنین
مدارک بین المللی تخصصی در زمینه هوشمندسازی هستیم

پروژه ها

تعداد پروژه 0
( پروژه ها) پیدا شده

با ما تماس بگیرید

دفتر تهران :    22739908 – 021

دفتر مهرشهر : 33403131 – 026

ما بهترین تجربه را برای بازسازی و طراحی خانه فراهم می کنیم ، صاحبان خانه و متخصصان خانه را با بهترین ابزار ، منابع و فروشندگان متصل می کنیم.