Arcube-IR

گروه نورپردازی رادنور 55 بازدید

دنبال کردن

این شرکت استعلامی ندارد

0 نقد و بررسی

امتیاز به این شرکت ( بررسی نشده )

گروه نورپردازی رادنور

(0)

اطلاعات شرکت

درباره ما

گروه راد نور

🔅ور پردازین نما و داخلی
📐 طراحی و اجرای تخصصی نورپردازی
⚡️وارد کننده و تامین کننده لوازم نورپردازی
🛠 تولید کننده چراغ های خطی

گروه نورپردازی رادنور توسط مجموعه ای از فعالان و دانش آموختگان حوزه ی نورپردازی و روشنایی و با هدف کمک به بهبود سبک زندگی افراد جامعه،آرامش بصری ایشان و ایجاد نگرشی دانش محور در طراحی نورپردازی, محاسبات روشنایی , اجرای پروژه های نورپردازی و روشنایی طراحی در سال 1385 تاسیس شده است.

توانایی شرکت راد نور در ارائه طرحی منحصر به فرد و اقتصادی برای هر پروژه با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و رعایت اصول فنی و آکادمیک که حاصل تجارب پروژه های متعدد و تکیه بر دانش فنی و تخصصی طراحان و کارشناسان این مجموعه می باشد. پرداختن به احساس دریافتی از نور محیط و طراحی نورپردازی بر مبنای کاربری محیط، پویایی و نوآوری در طرح های ارائه شده و در نهایت تعهد به سبک و فضای معماری زیربنای فکری طراحان و مهندسان شرکت نورپردازی راد نور می باشد.

 

لازم به ذکر است که این شرکت دارای 15 سال سابقه درخشان در زمینه نورپردازی و تولید محصولات نورپردازی داشته و مدیریت آن به عهده آقای سهیل راد می باشد.

عکسهای دفتر

پروژه ها

تعداد پروژه 0
( پروژه ها) پیدا شده

با ما تماس بگیرید

دفتر تهران :    22739908 – 021

دفتر مهرشهر : 33403131 – 026

ما بهترین تجربه را برای بازسازی و طراحی خانه فراهم می کنیم ، صاحبان خانه و متخصصان خانه را با بهترین ابزار ، منابع و فروشندگان متصل می کنیم.