Arcube-IR

گروه ساختمانی ایستا 24 بازدید

دنبال کردن

این شرکت استعلامی ندارد

0 نقد و بررسی

امتیاز به این شرکت ( بررسی نشده )

گروه ساختمانی ایستا

(0)

اطلاعات شرکت

درباره ما

گروه صنعتی و ساختمانی ایستا در سال 1362 با تأسیس اولین مجموعه خود به نام  سوله خراسان در مشهد کار خود را آغاز نمود و از همان ابتدا با تعهد کاری و بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشین آلات به روز پیشرفتهای چشمگیری در زمینه تولید و اجرای سازه های فولادی بدست آورد.

این مجموعه در راستای توسعه و فعالیت بیشتر و به روزتر در سال 1374 موفق به احداث دومین کارخانه خود در تهران، شهرک صنعتی پرند شد.

در همین راستا با بهره گیری از نیروهای جوان و متخصص افقهای بعدی را نیز پیمود که افتتاح مجموعه های گرگان با زمینه فعالیت سازه های فولادی در سال 1385، انبوه سازان ایستا با زمینه فعالیت تولید LSF در سال 1387، ایستا بتن ایرانیان با زمینه فعالیت انبوه سازی در سال 1389، و در نهایت بنگاه آهن آلات پرند با زمینه فعالیت برشکاری و فرمینگ انواع ورقهای فولادی در سال 1395 امید است که در سالهای آتی با تکمیل زنجیره های ساخت و ساز نقش به سزایی در صنعت کشور و رشد و شکوفایی آن داشته باشد.

پروژه ها

تعداد پروژه 2
تصویر شاخص عنوان مختصری...
کارخانجات معظم گروه ثنا مجموعه کارخانجات معظم گروه ثنا واقع در قم  شهرک صنعتی شکوهیه به وزن بیش از 10000 تن تصاویر پروژه: شهر:.....
علامه علامه  تصاویر پروژه: شهر: تهران.....

با ما تماس بگیرید

دفتر تهران :    22739908 – 021

دفتر مهرشهر : 33403131 – 026

ما بهترین تجربه را برای بازسازی و طراحی خانه فراهم می کنیم ، صاحبان خانه و متخصصان خانه را با بهترین ابزار ، منابع و فروشندگان متصل می کنیم.