Arcube-IR

فورجینگ،کاشت میلگرد تیک سازه 68 بازدید

دنبال کردن

این شرکت استعلامی ندارد

0 نقد و بررسی

امتیاز به این شرکت ( بررسی نشده )

فورجینگ،کاشت میلگرد تیک سازه

(0)

اطلاعات شرکت

درباره ما

درباره تیک سازه

با توسعه صنعت اینترنت و گسترش فروشگاه های اینترنتی و همچنین نبود سایتی کامل و پرمحتوا برای متریال اختصاصی از جمله چسب‌ها، اقدام به راه‌اندازی بزرگ ترین سایت تخصصی ایران در زمینه ترکیبات شیمیائی، مکمل ها و انواع چسب ها نمودیم.

در سال ۱۳۸۱ و با ورود دستگاه‌ها و تجهیزات تخریب و حفاری به بازار ایران، مجموعه‌ کوچکی راه‌اندازی کردیم و بصورت متمرکز روی تخریب، برش و حفاری شروع به فعالیت نمودیم. سال‌ها بعد یعنی ۱۳۹۱ و با حصول تجربیات فراوان و تحصیلات اکادمیک و همچنین اضافه شدن نیروهای متخصص به تیم‌مان، وب‌سایتی به نام ابتکارسازه راه‌اندازی کردیم تا از این طریق، خدماتمان را به تمام کشور معرفی کنیم.

مهندس پارسا سعیدی موسس و بنیان گذار این پروژه، بعد از گذراندن تحصیلات اکادمیک اقدام به آموزش نیروهای متخصص در تمامی زمینه‌های مقاوم‌سازی سازه نمود و فعالیت حرفه‌ای گروه خود را در زمینه‌های کاشت میلگرد، حفاری و کرگیری، مقاوم سازی با الیاف frp و فورجینگ با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا گسترش داد.

به لطف خدا، مشتریان زیادی به ما اعتماد کردند و در سراسر کشور پروژه‌های بسیاری انجام دادیم. در اکثر پروژه‌ها و به درخواست کارفرما، متریال مورد نیاز را با قیمتی مناسب‌تر نسبت به بازار تهیه می‌کردیم.

در این زمان بود که جرقه‌های راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی زده شد اواخر ۱۳۹۶ وب‌سایتمان را به فروشگاه اینترنتی تغییر دادیم البته نام آن نیز از ابتکارسازه به تیک‌سازه تغییر پیدا کرد.

اکنون تیک‌سازه یک فروشگاه اینترنتی مطمئن در فروش آنلاین تجهیزات ساخت‌و‌ساز است از طرفی در بخش مجله تیک‌سازه یعنی تیک‌مگ ، هم خدماتمان را ارائه می‌کنیم و هم آموزش می‌دهیم.

فروشگاه تیک سازه که برندی جدید و ادامه‌ی فعالیت ابتکار سازه بود در سال ۱۳۹۶ به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه‌ی فروش متریال و تجهیزات حرفه‌ای شروع کرد و امروز تیک سازه با برندی شناخته شده در ایران اقدام به واردات انواع چسب‌های ساختمانی، صنعتی، عمومی و … کرده و اقلام خود را از طریق انبارهای خود در استان‌های مختلف در زمانی بسیار کوتاه به دست خریداران می‌رساند.

پروژه ها

تعداد پروژه 0
( پروژه ها) پیدا شده

با ما تماس بگیرید

دفتر تهران :    22739908 – 021

دفتر مهرشهر : 33403131 – 026

ما بهترین تجربه را برای بازسازی و طراحی خانه فراهم می کنیم ، صاحبان خانه و متخصصان خانه را با بهترین ابزار ، منابع و فروشندگان متصل می کنیم.