Arcube-IR

طرح و صنعت ساعی 75 بازدید

دنبال کردن

این شرکت استعلامی ندارد

0 نقد و بررسی

امتیاز به این شرکت ( بررسی نشده )

طرح و صنعت ساعی

(0)

اطلاعات شرکت

درباره ما

شرکت طرح و صنعت ساعی با هدف بهبود و ارتقاء سطح کیفی و کمی در زمینه تحلیل آسیب پذیری ، بهسازی لرزه­ای و مقاوم سازی ساختمان های موجود با فعالیت طرح و اجرا تاسیس گردیده است. در این زمینه ضمن شناسایی و انجام مطالعات زیر بنایی در بکارگیری تکنولوژی های پیشرفته روز که در بسیاری از کشورهای جهان نیز متداول میباشد دانش فنی و تجربه قابل توجهی را کسب نموده است که در این راستا دارای بیشترین تجربه اجرایی در کشور به همراه مجرب ترین کادر فنی می باشد.

در ادامه استراتژی فوق الذکر این شرکت با تشکیل گروه های تخصصی و ارتباط با مراکز علمی و تحقیقاتی و پشتیبانی فنی صاحبان تکنولوژی، در گسترش آمادگی و فعالیت خود در زمینه اشاره شده کوشا بوده و اقدام نموده است

محدوده فعالیت های بهسازی لرزه ای این شرکت  شامل گروه های شهرسازی و معماری ، میراث فرهنگی ، راه و ترابری، مهندسی آب،انرژی، پست و مخابرات وصنعت  نفت و گاز می­باشد.

با توجه به انجام پروژه های بهسازی لرزه­ای این شرکت دارای آمادگی در خصوص انجام بهسازی لرزه ای در رابطه با انواع سازه های موجود، تاسیسات زیر بنایی، شریان های حیاتی، بخش آب و فاضلاب و سامانه های آبرسانی، بخش انرژی و تاسیسات، نفت و گاز، پتروشیمی و خطوط انتقال و توضیع نیرو می باشد.

 

۰۹۰۵۱۰۷۷۰۰۱-۲
۰۹۱۲۰۲۶۷۰۳۱

پروژه ها

تعداد پروژه 0
( پروژه ها) پیدا شده

با ما تماس بگیرید

دفتر تهران :    22739908 – 021

دفتر مهرشهر : 33403131 – 026

ما بهترین تجربه را برای بازسازی و طراحی خانه فراهم می کنیم ، صاحبان خانه و متخصصان خانه را با بهترین ابزار ، منابع و فروشندگان متصل می کنیم.