Arcube-IR

شرکت مهندسی آساکو 104 بازدید

دنبال کردن

این شرکت استعلامی ندارد

1 نقد و بررسی

امتیاز به این شرکت ( 4 میانگین بر اساس 1نقد و بررسی )

 1. تعادل زندگی کاری
  کامل بودن و مزایا
  مدیریت ارشد
  فرهنگ و ارزش
  توسط arcube

  موفق باشید

شرکت مهندسی آساکو

(1)

اطلاعات شرکت

درباره ما

شرکت مهندسی آساکو با بهره‌گیری از متخصصین سطح بالای مهندسی و تجهیزات اجرایی و نظارتی نوین، پس از یک دهه تجربه مدیران در پروژه‌های ملی و کلان، در عرصه مدیریت، طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌های مهندسی ژئوتکنیک فعالیت می‌نماید. این شرکت از زمان شروع فعالیت‌های خود، به نقش و جایگاه والای نیروهای انسانی مجرب، متخصص و کارآمد وقوف کامل داشته و اهمیت ویژه‌ای را به آنان معطوف نموده است. در این راستا، متخصصین تحصیل کرده در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه‌های برتر کشور در شرکت مهندسی آساکو مشغول به طراحی و اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی به روش‌های نوین و در سطوح مختلف شهری و ملی می‌باشند. ارائه خدمات صادقانه، رعایت استانداردهای مهندسی، پایبندی به اجرای دقیق پروژه ها طبق برنامه زمان‌بندی و با بهترین کیفیت، بهینه‌سازی طراحی‌ها و بکارگیری تجهیزات و مصالح به روز از جمله خطوط مشی این شرکت می‌باشد. توانمندی‌های قابل ارائه در سطوح مدیریتی، مشاوره‌ای و اجرایی توسط شرکت مهندسی آساکو در قالب زمینه‌ها و حوزه‌های روبه‌رو است:

شرکت مهندسی آساکو به منظور بهبود شرایط ایمنی و پایداری ساختمان­ ها در زمینه های زیر در حوزه صنعت ساختمان فعالیت می نماید:

مقاوم سازی ساختمان

– بهسازی لرزه ای 

– بهینه سازی سازه های ساختمانی 

– پایدارسازی گودهای ساختمانی 

 بهسازی و مقاوم سازی خاک 

– ایمن سازی ساختمان در برابر سیل 

09126889735

پروژه ها

تعداد پروژه 1
تصویر شاخص عنوان پروژه توضیح مختصر
طراحی واجرای عملیات پایداری گود طراحی مهندسی و اجرای عملیات پایدارسازی دیواره های گود مجتمع اداری-تجاری امام خمینی اصفهان جزئیات پروژه     تاریخ انجام پروژه: 1393 نوع پروژه: گودبرداری و پایدارسازی کارفرما: خصوصی طرح و اجرا: آساکو   شرح.....

با ما تماس بگیرید

دفتر تهران :    22739908 – 021

دفتر مهرشهر : 33403131 – 026

ما بهترین تجربه را برای بازسازی و طراحی خانه فراهم می کنیم ، صاحبان خانه و متخصصان خانه را با بهترین ابزار ، منابع و فروشندگان متصل می کنیم.