Arcube-IR

سازه های چادری سایتن 80 بازدید

دنبال کردن

این شرکت استعلامی ندارد

0 نقد و بررسی

امتیاز به این شرکت ( بررسی نشده )

سازه های چادری سایتن

(0)

اطلاعات شرکت

درباره ما

سایبان،آلاچیق،سازه چادری

سازه های چادری سایتن تولید کننده سایبان و آلاچیق برگرفته از نام سایه و Tent (چادر) فعالیت خود را در زمینه مشاوره ، طراحی و تولید سازه های چادری با استفاده از متریال نوین پارچه های کششی پلی استر Pvc ، PVDF ، و پوشش PTFE آغاز نموده است .

گروه سایتن به لطف خداوند و با بهره گیری از دانش مهندسان باتجربه معماری و سازه خود توانسته است ساخت سازه و سایبان چادری مدرن را از مرحله عقد قرارداد تا خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه داده و رضایت آن ها را جلب نماید .

سازه های غشایی به عنوان سازه نوین و بسیار زیبا به صورت آلاچیق چتری و سایبان چادری در منازل و ویلا های شخصی ، ساختمان های دولتی ، پایانه های مسافربری ، تراس ساختمان ها ، سقف رستوران و کافی شاپ ، روف گاردن ، سقف آمفی تئاتر و هر مکان و فضایی که هدف ایجاد سازه ای به منظور سایه انداز ، هوابندی ، المان بصری و پوشش فضا باشد به کار میرود .

اجرای #سازه_های_چادری #آلاچیق #سایبان #سقف_رستوران #سازه_چادری #سایبان_ماشین #آلاچیق_مدرن #آلاچیق_ساحلی #پارکینگ #سایبان_چتری #آلاچیق_چتری

عکسهای دفتر

پروژه ها

تعداد پروژه 0
( پروژه ها) پیدا شده

با ما تماس بگیرید

دفتر تهران :    22739908 – 021

دفتر مهرشهر : 33403131 – 026

ما بهترین تجربه را برای بازسازی و طراحی خانه فراهم می کنیم ، صاحبان خانه و متخصصان خانه را با بهترین ابزار ، منابع و فروشندگان متصل می کنیم.