Arcube-IR

سازه های فلزی شهریار 102 بازدید

دنبال کردن

سازه های فلزی شهریار ارسال کرده است (1) استعلام

1 نقد و بررسی

امتیاز به این شرکت ( 3.5 میانگین بر اساس 1نقد و بررسی )

 1. تعادل زندگی کاری
  کامل بودن و مزایا
  مدیریت ارشد
  فرهنگ و ارزش
  توسط arcube

  موفق باشید

سازه های فلزی شهریار

(1)

اطلاعات شرکت

درباره ما

شرکت سازه های فلزی شهریار در سال 1383 با هدف طراحی، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی در پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، کارخانجات سیمان، صنایع فولاد و سایر صنایع سنگین توسط شرکت مهندسان مشاور سازه طراحی و بنیان گذاری گردید. تامین اسکلت فلزی ساختمان های بلند مرتبه تجاری و مسکونی نیز در حوزه فعالیت های مستمر این شرکت قرار دارد.

این مجموعه با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات و فن آوری های تولید و نیروی انسانی متخصص و کارآمد خود، با تکیه بر استانداردهای جهانی و بین المللی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سازه های فلزی و تجهیزات مکانیکی با ظرفیت تولید سالانه 40.000 تن در ایران شناخته می شود.

کارخانجات سازه های فلزی شهریار در فضای بالغ بر 165.000 متر مربع در منطقه صنعتی شهریار استان تهران واقع گشته است که دارای 30.000 متر مربع فضای سرپوشیده تولید، 1.800 مترمربع ساختمانهای اداری 1.800 مترمربع ساختمانهای پشتیبانی در فاز های مختلف می باشد. دفتر مرکزی در قلب پایتخت، بخش های بازاریابی، فروش و قرارداد ها را در خود جای داده است.

این شرکت با همراهی بیش از 500 نیروی زبده و مجرب اعم از مهندسین، تکنسین ها، کارگران ماهر و همچنین سایر عوامل مالی، اداری و مدیریتی از مجموعه های خودکار در کشور می باشد که موفق به دستیابی اهداف تعیین شده خود گشته است. این اهداف عمدتا شامل انجام هر چه بهتر و با کیفیت تر تعهدات قراردادی و ارائه نوآوری های حرفه ای در جهت بهبود و کسب ارزش های افزوده می باشد.

پیگیری و برآورده نمودن نیاز مشتریان، از محوری ترین اهداف سازه های فلزی شهریار می باشد و برای بهره مندی از حداکثر رضایت مشتریان، این شرکت خود را ملزم به استقرار و بکارگیری انواع استانداردهای ملی و بین المللی در زمینه های تولید، ایمنی، سلامت و محیط زیست می داند.

پروژه ها

تعداد پروژه 0
( پروژه ها) پیدا شده

با ما تماس بگیرید

دفتر تهران :    22739908 – 021

دفتر مهرشهر : 33403131 – 026

ما بهترین تجربه را برای بازسازی و طراحی خانه فراهم می کنیم ، صاحبان خانه و متخصصان خانه را با بهترین ابزار ، منابع و فروشندگان متصل می کنیم.