Arcube-IR

سازه نگار سینا - اسکلت فلزی 20 بازدید

دنبال کردن

این شرکت استعلامی ندارد

0 نقد و بررسی

امتیاز به این شرکت ( بررسی نشده )

سازه نگار سینا - اسکلت فلزی

(0)

اطلاعات شرکت

درباره ما

شرکت سازه نگار سینا با سابقه کاری درخشان طراح و سازنده انواع اسکلت های فلزی ، جوشی و پیچ و مهره ای در سراسر کشور میباشد. طراحی حرفه ای و مهندسی با استفاده از نیروهای متخصص در زمینه های علمی و استاندارد جهت طراحی محاسبه و اجرای پروژه های ساختمانی و صنعتی . تولیدات: اسکلت فلزی، انواع سوله ،جرثقیل سقفی درون کارگاهی تجهیزات : دارای یک کارگاه اسکلت فلزی با کلیه تجهیزات و امکانات کافی

.

فعالیت مجموعه در خارج از کشور :

انجام کلیه پروژه های ساختمانی و اسکلت فلزی از پی تا کلید در کشورهای همسایه از جمله عراق ، ترکیه، آذربایجان ، افغانستان، تاجیکستان ، گرجستان و …  پذیرفته میشود. جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید.

.

معرفی شرکت :

شرکت سازه نگار سینا در ضمینه طراحی ، ساخت و نصب سازه های فلزی ، سوله و جرثقیل سقفی با نام تجاری تهران سوله شروع به فعالیت نمود و در چشم انداز و رسالت پیش بینی شده خود در ضمینه بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی و تخصصی پرسنل خود در راستای ارتقاع کیفیت محصولات خود و رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان گام برداشته و نگرش خود را مبتنی بر استقرار سیستم های نوین فنی، اجرایی و برنامه ریزی هدفمند و اقتصادی قرار داده تا به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در سطح کشور و جهان ارائه کند.شرکت سازه نگار سینا با تیمی مجرب و حرفه ای در امور ساخت سوله بتن ریزی ماله پروانه ای و انواع کفسازی و سازه های فلزی در خدمت شماست.

عکسهای دفتر

***

پروژه ها

تعداد پروژه 0
( پروژه ها) پیدا شده

با ما تماس بگیرید

دفتر تهران :    22739908 – 021

دفتر مهرشهر : 33403131 – 026

ما بهترین تجربه را برای بازسازی و طراحی خانه فراهم می کنیم ، صاحبان خانه و متخصصان خانه را با بهترین ابزار ، منابع و فروشندگان متصل می کنیم.