Arcube-IR

اسکوجم - شرکت تاسیساتی 23 بازدید

دنبال کردن

این شرکت استعلامی ندارد

0 نقد و بررسی

امتیاز به این شرکت ( بررسی نشده )

اسکوجم - شرکت تاسیساتی

(0)

اطلاعات شرکت

درباره ما

شرکت مهندسی اسکوجم از سال 1373 تأسیس و از سال 1381 با مدیریت آقای پویا هرندی در زمینه مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای تأسیسات مکانیکی ساختمانی و صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود. با ورود مصالح نوین به عرصه صنعت ساختمان و تحول در نحوه ساخت و ساز و معماری پروژه‌ها، نیاز به تخصص در طراحی و اجرای این سیستم‌ها منطبق بر معماری مدرن، موجب گردید شرکت اسکوجم با بهره گیری از دوره‌های متعدد آموزشی داخلی و خارجی در زمینه تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، اقدام به تربیت نسلی نوین از مهندسین جوان و کارآزموده و مجریان مجرب و تعلیم دیده نماید و امکان ارائه خدمات تاسیسات مکانیکی تخصصی در بسیاری از پروژه‌های فوق لوکس را بدست آورد.

بدین ترتیب با یاری خداوند متعال و با تکیه بر دانش فنی مدیریت و پرسنل مهندسی و نیز تجربه نیروهای اجرایی، شرکت تاسیسات مکانیکی و الکتریکی اسکوجم تاکنون موفق به ارائه خدمات مشاوره، طراحی، اجرا و تأمین قطعات سیستم تاسیسات مکانیکی در بیش از ششصد پروژه ساختمانی و صنعتی گردیده و در این مسیر توفیق ایجاد بالغ بر 700 فرصت شغلی برای جوانان این مرز و بوم در کسوت مهندس، تکنسین و یا مجری را بدست آورده است.

 

تهران

عکسهای دفتر

****

پروژه ها

تعداد پروژه 1
تصویر شاخص عنوان مختصری...
اجرای تاسیسات مکانیکی ساختمان بوتیک مال ملل     سیستم سرمایشی دو دستگاه چیلر جذبی 140 تن تبرید سیستم گرمایشی دو دستگاه دیگ چدنی 700.000 کیلوکالری بر ساعت تهویه.....

با ما تماس بگیرید

دفتر تهران :    22739908 – 021

دفتر مهرشهر : 33403131 – 026

ما بهترین تجربه را برای بازسازی و طراحی خانه فراهم می کنیم ، صاحبان خانه و متخصصان خانه را با بهترین ابزار ، منابع و فروشندگان متصل می کنیم.