Arcube-IR

آجرنما آزادی 78 بازدید

دنبال کردن

این شرکت استعلامی ندارد

0 نقد و بررسی

امتیاز به این شرکت ( بررسی نشده )

آجرنما آزادی

(0)

اطلاعات شرکت

  • کل استعلام ها 0 استعلام
  • نام آجرنما آزادی
  • نام خانوادگی آجرنما آزادی
  • دسته بندی فروش سنگ،آجرنما،انواع موزاییک
  • مکان تهران
  • آدرس کامل تهران، خیابان بنی هاشم، پایین تر از میدان بنی هاشم، پاساژ لاله، طبقه همکف، واحد ۲۱۳
  • شماره تلفن 9121758829

درباره ما

« تولید کننده انوع آجر های نما – آجرهای نسوز – آجر نمای نسوز – آجر نمای طرح انگلیسی و آمریکایی – آجرهای نمای ماندگار و آجرهای نمای ده سوراخه قرمز چهار طرف نما »

مجموعه کارخانجات تولیدی آجر آزادی شامل دو واحد تولیدی کارخانه آجر نسوز آزادی به مساحت 15.000 مترمربع و کارخانه آجرنمای نسوز فدک به مساحت 10.000 مترمربع میباشد. فعالیت این کارخانه در سال 1375 باتولید آجرهای نسوز و محصولات نسوز آغاز گردید و با توجه به نیاز بازار این واحد محصولات آجرهای نمای نسوز را در سبد محصولات خود قرار داد و جهت گسترش کارکارخانه آجر فدک را در جنب کارخانه آجر آزادی با کوره های جدید و امکانات مدرن به این مجموعه اضافه کرد و هم اکنون آماده تولید محصولات با کیفیت و کمیت بیشتر جهت جوابگویی به نیاز مشتریان و بازار میباشد.


گروه تولیدی و صنعتی آجر آزادی با توکل به خداوند متعال، پشتکار و یاری کارکنان مجرب و بهره گیری از تکنولوژی روز اقدام به تولید انواع آجرهای نسوز، نما و سفال ده سوراخه چهارطرف نما نموده است.

این مجموعه در راستای نیاز روز صنعت ساختمان و رضایتمندی مشتریان عزیز توانسته است با بهره برداری از مواد درجه یک معادن ممتاز کشور محصولاتی متنوع تولید و همواره سطح کیفی آن را مطابق با استاندارهای ملی و بین المللی بالا ببرد.

عکسهای دفتر

پروژه ها

تعداد پروژه 0
( پروژه ها) پیدا شده

با ما تماس بگیرید

دفتر تهران :    22739908 – 021

دفتر مهرشهر : 33403131 – 026

ما بهترین تجربه را برای بازسازی و طراحی خانه فراهم می کنیم ، صاحبان خانه و متخصصان خانه را با بهترین ابزار ، منابع و فروشندگان متصل می کنیم.