تولید کارهای چوبی

آدرس سایت : https://doorisgroup.com

لینک اینستا : www.instagram.com/dooris_asadi

لینک اینستا : www.instagram.com/dooris.ir

 

گروه صنعتی دُریس توانسته بهترین کیفیت انواع درب های ضد سرقت چوبی لوکس برای لابی ، اتاق ، کابینت داخلی و انواع درب های دیگر را تولید کند شرکت چوب صنعت دریس با هدف نوآوری در تولید محصولات متنوع و قابل رقابت با شرکت های تولیدی مشابه جهت تامین نیازهای مشتریان در زمینه تولید انواع درب ضد سرقت، درب های چوبی و کابینت در سال 1381 تاسیس گردید، تا بتواند در تلاقی تجربه و تخصص کنار هم خلاقیت و نوآوری نوین را با ارائه محصولات جدید در این صنعت به شما مشتریان گرامی عرضه نماید. چوب صنعت دُریس هم اکنون با ارائه مدل های متنوع درب های ضد سرقت ترکیه ای ، ضد سرقت ایرانی و چینی، درب های تمام چوب، درب های لابی، درب های داخلی و کابینت به یکی از قطب های کشور در این زمینه تبدیل شده است.

محصولات : 

کابینت 

درب ضد حریق 

درب ضد سرقت 

درب چوبی ضد سرقت 

سازنده درب،کابینت و دکوراسیون چوبی لوکس

وبسایت :   http://achinwood.ir

اینستا   :   www.instagram.com/achinwood

 

طراحی و اجرای کلیه سازه های ام دی افی و چوبی

طراحی و اجرای کلیه تابلو های تبلیغاتی و محیطی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و بازسازی

لینک اینستا :   www.instagram.com/tablo.chaneliom

 

لینک اینستا : www.instagram.com/choobshour/?hl=en

آکس چوب : شرکت درودگران نوپرداز دانش با نام تجاری آکس چوب به شماره  ثبت  ۴۹۱۱۳۲ در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید محصولات  با کیفیت و متنوع کابینت کلاسیک در ایران توسط سهیل سهیلی تاسیس گردید.

عملکرد اصلی این شرکت تولید و فروش انواع محصولات ساخته شده از mdf و چوب با روکش های pvc  و طبیعی و رنگ که در ساخت دکورهای داخلی ساختمان و کابینت آشپزخانه ،کمد دیواری و محصولات مشابه به کار می رود مجموعه آکس چوب با احداث سه کارخانه جهت تولید محصولات ممبران، منبت و روکش طبیعی با استفاده از جدیدترین متد در کنار پیشرفته ترین ابزار و ماشین آلات توانسته است به طور مستقیم برای ۳۵۰ نفر شغل ایجاد کند.

تیم متخصص طراحی آکس چوب با آگاهی به دانش و فناوری های به روز و مختلف دنیا توانسته کمک شایانی به فعالیت گسترده این مجموعه کند. یکی از اهداف آکس چوب علاوه بر کسب در آمد، کمک به اقتصاد کشور جهت جلوگیری از خارج شدن ارز می باشد. این امر با ایجاد شغل و حل کردن معضل بیکاری امکان پذیر است به همین دلیل خانواده آکس چوب سالانه تعداد زیادی عضو جدید می پذیرد.

راه های ارتباطی با ما:

ادرس وبسایت:  www.auxwood.com

ادرس اینستا  :  /www.instagram.com/auxchoob

شماره تماس  :   77127871

فیلترها
Sort
display