فروش مصالح نازک کاری

اینستا :  www.instagram.com/felex.ir

سایت  : http://www.felex.ir/about-us

تلفن  :   09307519790

محل فعالیت :  کرمان 

شرکت فلکس با هدف رفع نقایص بندهای آجری همچون (ترک خوردگی، شوره، نفوذ پذیری در برابر آب و …) و همچنین بالا بردن کیفیت ملات های بندکشی اقدام به تولید پودرهای رنگی آماده بندکشی کرده که باعث افزایش سرعت در اجرای بندکشی، حذف خطای انسانی در اختلاط مواد اولیه و در نتیجه صرفه اقتصادی برای کارفرمایان می گردد.

پودر بندکشی رنگی فلکس felex از دسته اندود‌های سیمانی منطبق با الزامات استاندارد ملی ایران و با بهره‌گیری از تکنولوژی روز اروپا در زمینه ملات‌های خشک مخصوص آجرهای نسوز نما و آجرهای سنتی نما می‌باشد که متشکل از مواد شیمیایی آلی و پودرهای معدنی که باعث ایجاد اتصال محکم و یکنواخت بین آجر می‌شود. ضمناً مصرف این پودر باعث افزایش چسبندگی و نفوذناپذیری سطح در برابر رطوبت می‌شود و همچنین استفاده از ترکیبات ملات آماده برای بندکشی با توجه به شرایط ویژگی‌های محل اجرای کار و نوع قطعات و مصالح مورد کاربرد در بهبود کیفیت، افزایش دوام و استحکام، تأمین زیبایی و سرعت اجرا نقش کار ساز و مؤثری دارد.

نحوه مصرف ساده:

  • محتوی بسته‌های پودر بندکشی را صرفاً با آب تمیز و عاری از املاح به اندازه دوره مصرف حداکثر ۳ ساعت آماده نمایید. میزان آب برای ساخت ملات بندکشی ۲۰-۱۵ درصد می‌باشد. ~استفاده
  • از دیگر مزیت‌های پودر بندکشی فلکس می‌توان به صرفه اقتصادی آن در مقایسه با محصولات مشابه، حذف خطای انسانی در اختلاط مواد سنتی و سرعت اجرا و آماده سازی بالا نام برد. ~دیگر مزیت‌ها
  • از خواص و مزایای پودر بندکشی فلکس می‌توان به کیفیت و تنوع رنگ، چسبندگی فوق العاده و عدم ترک، خواص ضد شوره و نفوذناپذیری در برابر آب، رطوبت و یخبندان نام برد. ~خواص و مزایا
  • میزان مصرف پودر بندکشی متناسب با سایز و ابعاد آجر و همچنین فواصل بندها عموماً به مقدار ۵ کیلوگرم در هر متر مربع مورد استفاده می‌گردد. ~مصرف
 
آدرس وبسایت :   http://pakarsazeh.com

لینک اینستا     :    www.instagram.com/pakarsazeh\

تلفن               :             09130404016

محل فعالیت     :    کرمان

هدف اصلی این شرکت عرضه مصالح نوین در صنعت ساختمان می باشد و کلیه محصولات این شرکت دارای نماد استاندارد می باشند .
اکنون این شرکت ملاتهای خشک آماده با نام تجاری  EZ Build که علاوه بر سهولت درساخت ، عدم نیاز به نیروی کار متخصص ، زیبایی و مقرون به صرفه بودن را برای شما فراهم می آورد .

 

 

 لینک اینستا :   www.instagram.com/masalehe_sakhtemani_hejrat

هجرت با سابقه نیم قرن تجربه و صداقت همراه شما برای فروش مواد و مصالح می باشد.
07632220183
09124809590

 

سایت : http://azarbam.com/fa-ir/main

تلفن  :  09101530933

محل فعالیت :   تهران

شرکت آذربام در سال ۱۳۷۲ به منظور تولید عایقهای رطوبتی و انواع قیرهای صنعتی توسط بخش خصوصی تاسیس گردیدو در سال ۱۳۷۷ کلیه مراحل اجرایی کارخانه به اتمام رسید و در همان سال به صورت رسمی افتتاح گردید.
این مجموعه توسط کادر فنی مهندسی داخلی و خارجی و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینی بالغ بر ۴۰۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۱۵۰۰۰ متر مربع احداث گردید.

این مجموعه با توان تولید ۲۰۰۰ تن انواع پرایمر ۱۵۰۰۰۰۰۰ متر مربع عایق رطوبتی و ۱۵۰۰۰۰ تن قیر های صنعتی در سال در رده بزرگترین کارخانجات تولیدی عایق رطوبتی و انواع قیرهای صنعتی در خاورمیانه بوده که عمده مصرف محصولات این شرکت در عایق بندی و زیر سازی ساختمان ها و جاده ها می باشد.
این شرکت با توجه به شرایط متنوع آب و هوایی، محصولات متنوعی را تولید و به بازار عرضه میکند. چنانچه محصولات این شرکت در سردترین و گرمترین نقاط جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید کننده انواع عایق رطوبتی ، قیرهای راه سازی ، امولسیونی و قیر پلیمری 

 لازم به ذکر است این شرکت با نام ایزوگام حفاظ مشغول به فعالیت است 

 

تلفن  :  09134060737

محل فعالیت : اصفهان

فروشنده کاشی و سرامیک در طرح های به روز و متنوع

شیر آلات با 6 سال ضمانت 

چینی آلات بهداشتی ( روشویی ، سرویس فرنگی و ایرانی ، آینه باکس ) 

لوازم تاسیساتی ساختمان ( هود ، سینک ، آبگرمکن ، ) 

آدرس : اصفهان ، کلیشا دوسودرجان ، روبروی گلزار شهدا سودرجان 

 

فیلترها
Sort
display