محوطه سازی،روف گاردن

اینستا:www.instagram.com/manzar.sazan

تلفن:09384802663

محل فعالیت:فسا

طراحی نقشه های معماری و فضای سبز
از راه دور و بدون حضور در محل
آموزش مجازی اتوکد

اینستا : www.instagram.com/golchamanaria

تلفن   :  09121906282

محل فعالیت : تهران

فضای سبز/روف گاردن / ابنما

 

 

اینستا : www.instagram.com/pishtaz_pool_mahyar

تلفن   :  09121092450

محل فعالیت :  تهران

ساخت استخر و جکوزی سرریز بدون تانک تعادل و نصب تاسیسات به صورت اتوماتیک با 10 سال گارانتی

اینستا : www.instagram.com/elgreen.ir

سایت  : http://www.elgreen.ir/

تلفن    :  09199742141 

محل فعالیت :  قم 

شرکت عمران صنعت الهیه (ال گرین) با هدف ارائه خدمات و محصولات مدرن ژئوسنتتیک، دیوار و بام سبز و انتقال خدمات فنی مهندسی از ترکیه به کشورمان فعالیت می‌کند. نزدیکی اقلیمی، جغرافیایی و فرهنگی دو کشور همسایه در کنار ارتباط و بهره‌گیری صنعت ترکیه از تکنولوژی روز و بازار اروپا به منظور معرفی، توسعه، بهبود و استفاده از جدیدترین محصولات روز دنیا در کشورمان، لزوم این همکاری را بیش از پیش آشکار می سازد.
شرکت عمران صنعت الهیه (ال گرین) با بهره‌گیری از تیم مجرب و متخصص خود و بیش از یک دهه تجربه کاری و اجرای دهها پروژه دولتی و خصوصی، تأمین، اجراء و مشاوره محصولات وارداتی خود را در زمینه‌های ژئوسنتیک، عمران ،معماری و فضای سبز با هدف دستیابی به بهترین نتیجه ممکن و به حداقل رساندن خطا در اجراء به مشتریان و کارفرمایان عزیز عرضه می‌کند .
رضایتمندی مشتریان عزیزمان از کیفیت کالاهای عرضه شده ، سرعت و نحوه اجرای کار ، سرویس‌دهی و خدمات مستمر این شرکت در زمره ارزشمندترین سرمایه‌های معنوی شرکت عمران صنعت می باشد.
دسترسی به کارخانه‌های تولیدکننده و ارتباط دیرینه و دوستانه با مدیران و متخصصین شرکت‌های مادر جهت اخذ مشاوره کاری، ممتاز بودن خدمات و سرویس‌دهی مستمر از خصوصیات ویژه شرکت عمران صنعت در نظر شرکت‌های بزرگ ساختمانی، معماری و ارگان‌های دولتی مرتبط با پروژه‌های ساخت و ساز است .
کلیه اجزای این سیستم دارای استاندارد های جهانی بوده و ورق ضد ریشه مورد استفاده در آن دارای استاندارد بین‌المللی بام سبز (FLL) میباشد.

اینستا : www.instagram.com/mohavatesazi_rad

تلفن  :  09122714095 

محل فعالیت :  تهران

طراحی ، محوطه سازی ، نگهداری ، باغچه کاری و کلیه خدمات زیبا سازی باغ - حیاط و ویلا متناسب با بودجه و فضای شما در تهران و سایر شهرها

اینستا: www.instagram.com/bionika_ir

آدرس سایت ما : www.bionika.ir

تلفن: ۰۹۰۲۲۲۲۸۰۱۰،  

محل فعالیت: تهران

مجری حرفه ای فضای سبز منازل و ویلاها  

درباره بیونیکا : محوطه سازی و اجرای فضای سبز ،طراحی ،نظارت و اجرای محوطه وفضای سبز ،

دیوارسبز(هیدروپونیک) وروف گاردن(بام سبز)، تهیه و کاشت انواع گل و گیاه ، درخت ، درختچه زینتی و انواع گیاهان آپارتمانی مناسب شرلیط محیط .طراحی و نصب انواع آبنما ، برکه ، آبشار، مه افشان ،آلاچیق ، پرگولا ، طاقدبس ،فنس ، نرده و توپیاری.طراحی واحداث انواع باغ های ژاپنی ،راک گاردن و باغ فرانسوی ، باغ ایرانی ، باغهای مدرن و طبیعی، تهیه و نصب مبلمان شهری، میز و نیمکت ، مجسمه ، لانه پرندگان ،گلدان ،باکس زینتی ، وست ورزشی ، پلاک کوبی، تهیه شناسنامه درختان ، نورپردازی و اجرای سیستم تمام اتوماتیک آبیاری  ، خدمات نگهداری و گیاهپزشکی فضای سبز و تامین نیاز ابزار آلات باغبانی منزل ،آپارتمان و ویلای شما  

 

فیلترها
Sort
display