خدمات فروش

در این بخش می توانید با فروشندگان مصالح ، تاسیسات ، تجهیزات و دکوراسیون داخلی آشنا شوید. از پروژه های ایشان بازدید به عمل آورده و جهت همکاری در پروژه خویش از ایشان استعلام قیمت بگیرید. 

اینستا:www.instagram.com/mobleman_mirtaheri

تلفن:09356500114

محل فعالیت:تهران

تولید کارهای چوبی،فروش دکوراسیون و مبلمان

www.instagram.com/eporodfrp

شرڪت بازرگانــی و ڪلینیڪ ساختمانـی آرتانویــن در زمینه فروش/ طـــراحـی/ نظارت/ اجــــرا با ڪادری مجرب طراحی معماری و بیـــش از ۲۲ سال سابقه ڪار مفید هم اڪنون آماده ارائہ خدماتـــی متفاوت و حــرفه ای به شما مــی باشد.... با افتخار اعلام میداریــــم.... ✔️ نمایندگی انحصـــاری ڪارخانه شیرآلات بهداشتــــی ساختمانی درجه ۱ صادراتــی آرتا ✔️ نمایندگی انحصاری ڪارخانه اسانسور آسان شایـــان و ڪوییڪ آلمان ✔️ نمایندگی انحصاری ڪارخانه روشویی آرس گالـــری ✔️ نمایندگی انحصاری ڪارخانه ڪابینت ممبران توس ✔️ نمایندگی انحصاری ڪارخانه درب و پنجره دوجداره و دربــــهای ضدسرقت ایـــرانیان و شهاب ✔️ نمایندگی فــــروش دوربین های مداربسته بــرد ویژن ✔️ نمایندگی فروش اعلان حریــــق آریاڪ ✔️ پوششهای ثابت و متحرک

اینستا :  www.instagram.com/brickmahan

سایت :  www.mahanbrick.ir

تلفن   :  09134441428

محل فعالیت :   اصفهان

کارخانه آجر ماهان در زمینی به وسعت 10.000 متر مربع در سال 1380 تاسیس و در سال 1382 شروع به تولید محصول نمود .

موقعیت مکانی کارخانه ماهان در کیلومتر 8 جاده اصفهان – حبیب آباد . خیابان صنعت واقع شده ، این مجموعه با پشتوانه حدود 30 سال تجربه در تولید آجر و با استفاده از کادر فنی و مجرب و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته شروع به تولید انواع آجرنما نموده است .

این مجموعه پس از دریافت نشان استاندارد به خاطر رضایت بیشتر مشتری های خود سیستم مدیریت کیفیت  9001:2000 ISO را اجرا و متعهد به اجرای کامل آن شد تا بتواند با هدف مشتری مداری به اهداف والای خود که همان تامین نیازهای جامعه است دست یابد .

کلیه محصولات این مجموعه علاوه بر تنوع رنگ و سایز ، از ظرافت و زیبایی منحصر به فردی برخوردار است که همین امر رقابت تنگاتنگ با دیگر رقبای داخلی و خارجی را بوجود آورده است .

   

 

تولید خرپا و تیرچه صنعتی هایا

فیلترها
Sort
display