اجرای آسانسور،پله برقی،بالابر

اینستا:www.instagram.com/tajhizasansor

تلفن:09120035646

محل فعالیت:پردیس

تولید درب آسانسور SELCOM
نماینده انحصاری فرماتور ELITE MR

تلفن:09121719297

محل فعالیت:اسلامشهر

شرکت SUN LIFT شامل: ▪︎مشاوره و طراحی ▪︎فروش و نصب ▪︎سرویس و نگهداری انواع آسانسور هیدرولیک و کششی ،بالابرهای صنعتی ،پله برقی

اینستا :  www.instagram.com/asan_ravan_shayan

تلفن   :  09173397476 

مل فعالیت :  تهران

طراحی، نصب و فروش اسانسور وپله برقی

اینستا : www.instagram.com/farazresan_elevator

سایت  : http://farazresan.com/

تلفن    :  09904013094 

محل فعالیت : تهران

با توجه به رشد صنعت ساختمان و نیاز مبرم به صنایع وابسته به این بخش و با هدف خود کفایی و شکوفایی صنعت آسانسور و به پشتوانه گروهی از پیشکسوتان این صنعت ، شرکت فرازرسان در سال ۱۳۷۹ تاسیس گردید. از ابتدای تاسیس نظر مدیران فرازرسان بهره گیری از توان تخصصی ، اراده راستین و سرمایه ارزشمند انسانی همراه با تکنولوژی روز دنیا بوده است. بدیهی است ، پایبندی به ارزشهای حاکم بر فرهنگ ایرانی و اسلامی و تعهدات این شرکت باعث شده تا شاهد رشد روز افزون فرازرسان باشیم. ما برآن هستیم تا با تلاش برنامه ریزی شده ، رقابت سالم و ایجاد حس اعتماد و رضایت مشتریان در مقام یکی از شرکتهای برتر در این صنعت ایفای نقش نماییم.
 
 

اینستا : www.instagram.com/seman_cabin

سایت  :  http://asansoor.com/sale-of-part

تلفن    :  09305777905 

محل فعالیت :  تهران

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

 

اینستا : www.instagram.com/arta_sanat_elevator

تلفن   : 09336308602 

محل فعالیت : قم 

طراحی،نصب و راه اندازی ۰تا۱۰۰پروژه های آسانسور

فیلترها
Sort
display